Stały koszt wysyłki 9,90zł + darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250zł.

Filtruj produkty
Balony 30cm, biały, 6szt. Balony 30cm, biały, 6szt.
Producent: PartyDeco
Cena: 3,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon Gigant 60cm, blady różowy Balon Gigant 60cm, blady różowy
Producent: PartyDeco
Cena: 14,90 zł
zobacz więcej
Balon Gigant 100cm, biały Balon Gigant 100cm, biały
Producent: PartyDeco
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Gwiazdka, złoty Balon foliowy Gwiazdka, złoty
Producent: PartyDeco
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, biały Balon foliowy Serce, biały
Producent: PartyDeco
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, srebrny Balon foliowy Serce, srebrny
Producent: PartyDeco
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, złoty Balon foliowy Serce, złoty
Producent: PartyDeco
Cena: 7,90 zł
szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Chmurka Balon foliowy Chmurka
Producent: PartyDeco
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej

Balony na chrzest, Sklep z dekoracjami spoko-motyw.pl

Balony na chrzest to fajny pomysł na upamiętnienie tego wyjątkowego dnia i uczynienie go jeszcze bardziej niezapomnianym. Balony do chrztu mają różne kształty i rozmiary. Mogą być okrągłe, kwadratowe, a nawet w kształcie serca. Kolory mogą się również różnić, niektóre są bardziej tradycyjne, a inne bardziej nowoczesne. Można ich użyć do dekoracji domu po zakończeniu ceremonii chrztu. Ozdoby do chrztu to świetny sposób, aby uroczystość była jeszcze bardziej niezapomniana. Można nimi ozdobić kościół, chrzcielnicę, a nawet pokój dziecka. Ozdoby do chrztu można również podarować w prezencie, aby dziecko zawsze pamiętało dzień, w którym otrzymało swoje imię. Istnieje wiele różnych rodzajów dekoracji do chrztu, z których możesz wybierać. Możesz użyć balonów, kwiatów, wstążek lub czegokolwiek innego, co według Ciebie będzie ładnie wyglądać.

Balony foliowe w różnych rozmiarach i kształtach, dekoracje imprezowe

Balony na chrzest to sposób na odpowiednią oprawę tego ważnego, rodzinnego wydarzenia. Chrzest dziecka jest chrześcijańskim rytuałem przejścia, który wyznacza członkostwo dziecka w Kościele. Ceremonia zazwyczaj obejmuje zanurzenie dziecka w wodzie i namaszczenie olejem. Często następuje po nim celebracja Najświętszej Eucharystii. W Chrzcie występuje wczesnochrześcijańska symbolika wody, ponieważ woda była postrzegana jako moc oczyszczająca i oczyszczająca. W wielu dzisiejszych kościołach chrzcielnica jest często ozdobiona muszlami lub perłami podczas ceremonii chrztu. Sugerowano, że przyczyną tej tradycji było: „Głęboki szacunek dla oceanu w kulturze, która opierała się głównie na lądzie. Morze, które było „głębokim światem”, stanowiło naturalny symbol duchowej odnowy i odrodzenia”.

Ozdoby na chrzest, szeroki wybór kolorów

Kolory używane podczas ceremonii Chrztu są zróżnicowane, przy czym najczęściej używa się bieli i złota lub srebra. Słowo „chrzest” pochodzi od greckiego słowa „baptizo”, które oznacza „zanurzyć” lub „zanurzyć”. Ceremonia jest chrześcijańskim rytuałem przejścia, podczas którego osoba zostaje ochrzczona w wodzie w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Chrzest uważany jest za publiczne wyznanie wiary i akceptacji przez Boga.

Sprawdź również naszą ofertę balonów na roczek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl